Szybkie pożyczki przez internet – czy warto?

Pewnie wielu z nas w momencie kryzysu finansowego, kiedy portfel świeci pustkami pomyślało o wzięciu szybkiej pożyczki. Wiele osób skorzystało z jednej z wielu ofert i tym samym wyciągnęło się z poważniejszego kryzysu.

Wakacje, rachunki - obojętnie - na to wszystko przyda się szybka pożyczka

Wakacje, rachunki – obojętnie – na to wszystko przyda się szybka pożyczka

Czym jest szybka pożyczka? To zazwyczaj pożyczka rzędu od 100 zł do 1000 zł (w niektórych przypadkach nawet 3000 zł – dla stałych klientów), którą należy spłacić w ciągu 30 dni lub ewentualnie po uprzednim uzgodnieniu z firmą pożyczkową dłuższym terminie. Idealnie nadaje się na tzw. okres przed wypłatą kiedy nasze wydatki przekroczą dostępne fundusze lub sfinansować wakacje.

Zdecydowanym plusem takich pożyczek jest uproszczona do absolutnego minimum procedura weryfikacji, która często trwa nawet 15 minut. W określonych przypadkach to 24 godziny. Następnym plusem jest to, że procedura weryfikacji jest bardzo łagodna i często 70% osób aplikujących może cieszyć się swoją krótkoterminową pożyczką.

Często firmy pożyczkowe mają dla stałych klientów zniżki w postaci niższego oprocentowania, wyższej kwoty pożyczki czy dłuższego terminu spłaty co nie wątpliwie jest korzyścią dla klientów.

Konkurencja na rynku firm oferujących szybkie pożyczki jest ogromna dlatego też warto sprawdzić, która z firm oferuje pożyczki dostosowane do naszych potrzeb. Często większe firmy oferują poprzez różne oddziały różnego typu pożyczki dostosowane do indywidualnych potrzeb swoich klientów.

Sam nie raz korzystałem z usług jednej z firm pożyczkowych i mogę ją polecić – pomogła mi wyjść z opresji nie jeden raz, dlatego jeśli chcesz to przeczytaj o tym więcej.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s